Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wybór telefonu: podczerwień, kamera, aparat, mp3...

Dinka 08 Jun 2006 16:16 1683 21
    Dinka
    Level 10  
    Poszukuję jakiegos fajnego telefoniku :)
    Interesowałyby mnie następujące funkcje:
    ~podczerwień
    ~kamera video i aparacik jakiś dobry ;)
    ~mp3
    ~jakaś niezła pamięć:)
    chyba tyle :D
    Cena nie gra roli ;P
    gdyby komuś się chciało doradzić, będę bardzo wdzięczna :*
    pozdrawiam :)
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    lechu12
    Level 26  
    O jakaś dziewczyna się pojawiła :) , jak dla dziewczyny to samsung d600 kosztuje 800zł ale warto naprawdę

Pozdro
    Dinka
    Level 10  
    faktycznie niezły :)
    User removed account
    Level 1  
    Dinka
    Level 10  
    guciek1991 wrote:
    6230i można roszerzyc pamiec i ma mp3

tzn dokupić zewnętrzną?? a chodzi Ci o Nokię?
  • Helpful post
    telekomuna
    Level 29  
    Dinka nokia 6230i obsluguje karty 1gb, tak wiec na mp3 w zupelnosci wystarczy.
    gedeon
    Level 13  
    Jakieś nokie na Symbianie z tych nowszych,albo smartphona typu SPV C600 i inne z rodzinki ;)
    User removed account
    Level 1  
    telekomuna
    Level 29  
    ...:::przemek:::... 128x128 to 6230 208x208 ma 6230i.
  • Helpful post
    Angelo17
    Level 20  
    Ja polecam Mitsubishi m430i. Telefon posiada dwa kolorowe wyświetlacze, wewnętrzny posiada 262 tys kolorów, podczerwień (irda), aparat 2 megapixele z 10-krotnym zoomem, odtwarzacz MP3, Wymienne karty miniSD. POZDRAWIAM

Dodano po 2 [minuty]:

Zapomniałem dodać wyświetlacz ma 240 x 320 pikseli.
    Janusz
    Level 26  
    Miałem 7610 i była zajefajna ( bo z symbianem) Gdyby nie brak podczerwieni i radia nie zamieniłbym jej narazie na żadną inną Nokię( czytaj telefon)
    Teraz mam 6230i oraz.... palmtopa.
    A po co Tobie podczerwień? Dla mnie to tylko po to by mieć w fonie z symbianem i tester pilotów i pilota do wszystkiego. :)
    User removed account
    Level 1  
    Dinka
    Level 10  
    spodobało mi się najbardziej to mitsubishi :) Sama nie wiem czy telefon z klapką czy bez jest lepszy... :> i gdzie można taki dostać i za ile? Bo nigdzie się nie spotkałam...
    Angelo17
    Level 20  
    Tak to jest telefonik z klapka ale to nie jest taka zwykla klapka bo jak sie go zlozy to wtedy wyglada jak cyfrówka i mozna robic fazowo fotki telefon jest wypasiony na maxa. Jest to telefon ktorego niemozna kupic w zadnym salonie takim jak np. Orange czy Plus wiec trzeba szukac po komisach albo na Allegro wydzialem ostatnio za 550zl to dobra cena jak na ten telefon, ja sprzedalem swoje jak dopiero wszedl na rynek w Anglii za 850zl. Pozdrawiam

Dodano po 2 [minuty]:

O proszę bardzo nawet jeszcze jest ten fonik do kupienia na allegro.
    http://www.allegro.pl/item107786341_mitsubishi_m430i_2_megapixele_10xzoom.html POZDRO :D:D:D
    lechu12
    Level 26  
    Ja osobiście bym nie kupywał takich "wynalazków" jak np. Mitsubishi, ale to jest moje zdanie

pozdro
    Angelo17
    Level 20  
    To nie jest żaden wynalazek tylko pożądy telefon a nie jest znany w Polsce bo nigdzie niemożna go kupić bo żadne salony go nie oferuja, ewentualnie w komisach. W Polsce jest wiele ludzi którzy posiadaj telefony np. z Anglii bo tam są o wiele lepsze fony niz unas i przy tym są tanie a unas to takie cacka chyba wejdą dopiero za 100 lata w Polsce to są telefony drogie i zadużego wyboru to niema.
    lechu12
    Level 26  
    A ja jakoś nie mam przekonania do Mitsubishi
    Dinka
    Level 10  
    a miał ktoś mitsubishi? MOże macie jeszcze jakieś fony godne polecenia?;>
    toman66
    Level 10  
    a jak z polskim menu w tym fonie??
    komismaja
    VIP Meritorious for electroda.pl
    a widzieliscie nowego sony ericssona k800
    to jest dopiero cudenko
    jak narazie 1800zł
    jax13
    Level 2  
    Witam. Długo mnie nie było na tym forum... Ja panience polecałbym może hmmmmmm Motorolę V360 bądź SE K500i lub K700i;) pzdr