Przeczytałem wszystko co znalazłem na ten temat i nie tylko. Pralka działa dobrze do momentu kiedy powinna wirować. Wypuszcza wodę pompa po wypuszczeniu wody wyłącza się a wirowanie nie włącza się. Hydrostat działa prawidłowo, filtr czysty .pompa w pełni sprawna a na płytce sterownika nie widać uszkodzeń. Proszę o radę co z tym fantem dalej począć jestem laikiem jeśli chodzi o te sprawy więc proszę cierpliwe i dogłębne wyjaśnienie tematu.
Jak ręcznie przesunę programator o skok(oczywiście przy wyłączonej pralce) zaczyna wirować lecz nie wchodzi na wysokie obroty. Programator (automatycznie) kończy pracę wirówka nie startuje
Jak ręcznie przesunę programator o skok(oczywiście przy wyłączonej pralce) zaczyna wirować lecz nie wchodzi na wysokie obroty. Programator (automatycznie) kończy pracę wirówka nie startuje
Moderowany przez skryn:Kto "uje" kreskuje, ten ma same "dwóje". Treść tematu poprawiłem.