Witam i zaznaczam, że nie wiedziałem gdzie umieścić ten post.
Otóż wiem, że to temat wałkowany od wieków, ale prosiłbym o podanie prostego i wyczerpującego poradnika (albo linku) jak w/w ustawić np. na wzmacniaczu PW9013 (może tez być ogólnie - skapuje o co loto
)
Otóż wiem, że to temat wałkowany od wieków, ale prosiłbym o podanie prostego i wyczerpującego poradnika (albo linku) jak w/w ustawić np. na wzmacniaczu PW9013 (może tez być ogólnie - skapuje o co loto