#1 2747074 20 Cze 2006 17:24 Repciu Repciu Poziom 27 Posty: 1345 Pomógł: 45 Ocena: 81 Autor tematu Post #1 2747074 20 Cze 2006 17:24 jakie sa dopuszczalne spadki napięć w instalacjach niskiego napiecia chodzi mi o normy gdzie to mozna znaklezc??
#2 2747131 20 Cze 2006 17:40 majster_15 majster_15 Poziom 23 Posty: 495 Pomógł: 64 Ocena: 51 Pomocny post? (0) Post #2 2747131 20 Cze 2006 17:40 Siema! Może to w czymś Ci pomoże: http://www.technokabel.com.pl/obciazalnosc.html http://www.kik.pcz.czest.pl/iesk/ Pozdrawiam serdecznie Mat.
#3 2747134 20 Cze 2006 17:40 jabbson jabbson Poziom 13 Posty: 130 Pomógł: 1 Ocena: 1 Pomocny post? (0) Post #3 2747134 20 Cze 2006 17:40 na zaciskach odbiorników w miastach +-5% ; na wsi +5% -7% ; sieci przesyłowe +10% -5%