klejstus napisał: to przepraszam wszystkich
jestem amatorem
dzieki wszystkim za odpowiedzi
pozdrawiam
Witam!
Nie jestes amatorem (raczej nieukiem niestety) bo slowo amator zarezerwowane jest dla nieco innych osob... (amator
1. miłośnik, zwolennik, osoba zajmująca się czymś niezawodowo, jako hobby amatorstwo zajmowanie się czymś niezawodowo, z zamiłowania.)
a raczej jakbys sie zajmowla amatorsko nawet monitorami to bys wiedzial jak zbudowany jest crt trinitrona.. i chyba nie doczytalas instrukcji pszretu bo w kazdym opartym na trinitronie itp jest napisane ze dwa poziome paski nie sa zadna wada tylko szczegolem konstrukcjnym samej bańki...)