Dostalem ten wzmacniacz do naprawy po spieciu zrobionym wewnatrz przez wlasciciela :/ Co grosza on nawet nie wie co i gdzie zwarl bo chcial wymienic diode od zasilania. Wzmacnicacz na poczatku tracil moc,tzn dzwiek pulsowal i do tego byl znieksztalcony. WKrotce potem wzmanciacz kompletnie padl i w obecnej chwili jest martwy. Obstawialem koncowki mocy i kondensatory zasilajace jednak nie mam co sie za to brac dopoki nie naprawie zasilania. Po przebadaniu calej strony pierwotnej i wtornej transformatora znalazlem uszkodzony kondensator i tranzsytory po wymianie slychac zalaczanie przekaznika w zasilaczu jednak wzmacniacz dalej nie daje oznak zycia.