witam. posiadam trafo na rdzeniu zwijanym [nie wiem czy sie to tak nazywa ale rdzen wyglada jak zgnieciona 8mka] strasznie buczy a ja go chce wykozystac do audio... wiec problem jest... co moge z nim zrobic zeby nie buczal?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamIchigo napisał:wybacz... ale jak sprawdzic prąd jalowy?