Witam
Wapdłem na pomysł (pewnie nie ja pierwszy) że mógłby na stronie elektrody być czat, aby można było sie wymieniać doświadczeiemi w czasie rzeczywistym
, Co wy o tym sądzicie ??
Wapdłem na pomysł (pewnie nie ja pierwszy) że mógłby na stronie elektrody być czat, aby można było sie wymieniać doświadczeiemi w czasie rzeczywistym