Szukam forum w internecie, na którym można dyskutować na tematy polityczne. Macie jakie ciekawe propozycje?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamadamcda napisał:Niezwykle cenną wartością tego Forum jest omijanie politykiforum w internecie, na którym można dyskutować na tematy polityczne.
adamcda napisał:Tak, odpocznij sobie trochę, może samo przejdzieMacie jakie ciekawe propozycje?
adamcda napisał:Szukam forum w internecie, na którym można dyskutować na tematy polityczne.
homo_sapiens napisał:Po co te złośliwości? Autor tematu właśnie zwraca się w sprawie znalezienia owej ,,piaskownicy" i nie zamierza tutaj nikogo ,,nawracać". Typowo polskie:...Trudno będzie kogoś nawrócić na Twoją wiarę! Zabierz swoje zabawki i idź do innej "piaskownicy".
Danielos898 napisał:wykop
clubber84 napisał:
zapewne nie otrzymam odpowiedzi, ale zapytam:
- W jakiej akcji?
Pozdrawiam