logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Szukam forum w internecie, na którym można dyskutować na tematy polityczne.

adamcda 23 Kwi 2023 13:42 1239 15
REKLAMA
  • #1 20552064
    adamcda
    Poziom 5  
    Posty: 23
    Ocena: 4
    Szukam forum w internecie, na którym można dyskutować na tematy polityczne. Macie jakie ciekawe propozycje?
  • REKLAMA
  • #2 20552068
    Pan.Kropa
    Poziom 35  
    Posty: 4068
    Pomógł: 249
    Ocena: 1153
    A po co ci to ?
  • REKLAMA
  • #4 20552182
    Mobali
    Poziom 43  
    Posty: 11937
    Pomógł: 1344
    Ocena: 3838
    adamcda napisał:
    forum w internecie, na którym można dyskutować na tematy polityczne.
    Niezwykle cenną wartością tego Forum jest omijanie polityki ;-)
    adamcda napisał:
    Macie jakie ciekawe propozycje?
    Tak, odpocznij sobie trochę, może samo przejdzie ;-)
    Pomogłem? Kup mi kawę.
  • #5 20552381
    r103
    Poziom 37  
    Posty: 6230
    Pomógł: 280
    Ocena: 944
    No o ile będziesz prawidłowo dyskutował tutaj /to znaczy masz serce po lewej stronie/ - to możesz i tutaj nikt ciebie nie skasuje :-)
  • REKLAMA
  • #6 20555669
    Pan.Kropa
    Poziom 35  
    Posty: 4068
    Pomógł: 249
    Ocena: 1153
    adamcda napisał:
    Szukam forum w internecie, na którym można dyskutować na tematy polityczne.
    Może to nie forum ale zarejestruj się na demotywatorach. Tam komentarze wręcz kipią polityką.
  • #7 20556891
    Danielos898
    Poziom 13  
    Posty: 265
    Pomógł: 12
    Ocena: 34
    wykop ;)
  • #8 20556932
    homo_sapiens
    Poziom 24  
    Posty: 528
    Pomógł: 67
    Ocena: 128
    adamcda napisał:
    Szukam forum w internecie, na którym można dyskutować na tematy polityczne.

    Zbliżają się wybory to pojawiają się kaznodzieje partyjni. Kolego tutaj prawie sami fundamentaliści, twardo obstający przy swoich wierzeniach. Trudno będzie kogoś nawrócić na Twoją wiarę! Zabierz swoje zabawki i idź do innej "piaskownicy".
  • #9 20556960
    750kV
    Poziom 33  
    Posty: 1934
    Pomógł: 240
    Ocena: 705
    homo_sapiens napisał:
    ...Trudno będzie kogoś nawrócić na Twoją wiarę! Zabierz swoje zabawki i idź do innej "piaskownicy".
    Po co te złośliwości? Autor tematu właśnie zwraca się w sprawie znalezienia owej ,,piaskownicy" i nie zamierza tutaj nikogo ,,nawracać". Typowo polskie:
    Jak ma inne zdanie - to wróg, więc z takim się nie dyskutuje.
    Jak ma takie samo zdanie - to przyjaciel, tylko wtedy o czym dyskutować?
    Odpowiedzi udzielił Matuzalem w poście #3, za co Mu dziękuję i sam skorzystam. Nie znałem tego forum.
  • REKLAMA
  • #12 21864945
    pawel443322
    Poziom 1  
    Posty: 1
    No to kto chce uratować świat wziąć udział w takiej akcji?
  • #14 21865123
    clubber84
    Poziom 39  
    Posty: 5125
    Pomógł: 443
    Ocena: 1718
    Witam,
    pawel443322 napisał:
    No to kto chce uratować świat wziąć udział w takiej akcji?

    zapewne nie otrzymam odpowiedzi, ale zapytam:
    - W jakiej akcji?

    Pozdrawiam
  • #15 21865643
    Madrik
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 12515
    Pomógł: 623
    Ocena: 1181
    clubber84 napisał:

    zapewne nie otrzymam odpowiedzi, ale zapytam:
    - W jakiej akcji?

    Pozdrawiam


    Pod Arsenałem już była.

    Biorąc pod uwagę dzisiejsze realia, zapewne najbardziej prawdopodobna jest akcja pod budynkiem niepolitycznie publicznym...
  • #16 21865855
    clubber84
    Poziom 39  
    Posty: 5125
    Pomógł: 443
    Ocena: 1718
    Madrik napisał:
    Biorąc pod uwagę dzisiejsze realia, zapewne najbardziej prawdopodobna jest akcja pod budynkiem niepolitycznie publicznym...

    ...czyli pod szaletem miejskim.

    Pozdrawiam

Podsumowanie tematu

✨ W dyskusji poszukiwano internetowego forum do rozmów na tematy polityczne. Zaproponowano kilka miejsc, takich jak forum.nie.com.pl, demotywatory.pl, wykop.pl oraz czateria Interia. Zwrócono uwagę na specyfikę tych platform, w tym obecność botów na forum.nie.com.pl oraz intensywne dyskusje polityczne w komentarzach demotywatorów. Wykop.pl został określony jako miejsce, które zostało „zakopane”, co sugeruje spadek aktywności lub jakości dyskusji. Pojawiła się także propozycja forum bazafirmy.pl, choć nie jest to typowe forum polityczne. Wskazano, że na niektórych forach polityka jest omijana lub dyskusje są nacechowane silnymi podziałami ideologicznymi, co utrudnia konstruktywną wymianę zdań.
REKLAMA