witam,
mam kilka pytań odnośnie regeneracji baterii w laptopie.
1.co się stanie jeśli do bateri litowo jonowej włoży się ogniw niklowo wodorkowe??
2.co trzeba zrobić z baterią po wymianie ogniw??
3.co się stanie jeśli do bateri 3600mAh włoży sie ogniwa o większej pojemności niż fabryczne??
mam kilka pytań odnośnie regeneracji baterii w laptopie.
1.co się stanie jeśli do bateri litowo jonowej włoży się ogniw niklowo wodorkowe??
2.co trzeba zrobić z baterią po wymianie ogniw??
3.co się stanie jeśli do bateri 3600mAh włoży sie ogniwa o większej pojemności niż fabryczne??