TV po burzy. Uszkodzony był zasilacz - naprawiony. Brak treści obrazka z anteny i z AV, OSD jest. TDA8362 podstawiony. Prawdopodobnie uszkodzony TXT - pojawia sie bez synchro. Brak impulsów na 3 nodze. Wyjąłem TXT, zwarłem noge 3 i 4, ale treści ciągle nie ma. Na pin 13 TDA wchodzi szum. Czy w tym TV przy braku synchro wizja się wygasza? Na dokładkę pewnie mam nieoryginalny pilot, bo po wcisnięciu "menu" pojawia się kreska. Szukam jakiejś pomocy.