Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Whirlpool AWT 4105 górnoładowana - zwarcie?

Artpe 28 Cze 2006 12:54 2323 5
  • #1 28 Cze 2006 12:54
    Artpe
    Poziom 2  

Witam.
    Od 6 lat mam pralkę Whirpool ładowaną od góry ( nie pamiętam teraz symbolu, chyba początek to AWT ) i kilka miesięcy temu pojawił się problem - pralka pradopodobnie powodował zwarcie, bo wyłączała główne bezpieczniki. Podłączyłem pralkę do innego gniazda w łazience i problem przez jakiś czas nie pojawiał się. Wczoraj ponownie korki wyłączyły się. Co może być przyczyną? Dodam jeszcze,że od pewnego czasu zauważyłem,że spod klapy (pewnie uszczelkę przydałoby się wymienić) czasami wydostaje się niewielka ilość wody, nie jest jej jednak zbyt dużo.
    Warto wzywać serwis? Miał ktoś z Was do czynienia z serwisantami Whirpoola?
    Pozdrawiam.

• #2 28 Cze 2006 13:05
    zayzayer
    Specjalista AGD

Artpe napisał:
    Warto wzywać serwis?

To zależy jak stoisz z kasą. Jak Ci jej nie brakuje, to olać serwisy i czekać aż sie rozleci do końca, ewentualnie samemu pogrzebać.
    Ale jeżeli z kasą masz podobnie jak prawie wszyscy, to radzę poszukać dobrego serwisanta, polecanego przez znajomych (oczywiście nie musi być z Whirlpoola)

• #3 28 Cze 2006 17:09
    staszekf
    Poziom 32  

Ja na twoim miejscu zlokalizowałbym wyciek i próbował go usunąć, ponieważ to ten wyciek wody może być przyczyną zwarcia , pozostaje jeszcze blokada klapy, dość często się uszkadza, należałoby ją zblokować lub kupić nową.Powodzenia.

• #4 28 Cze 2006 21:58
    eeban
    Specjalista AGD

odkręc boczek i włącz ją na wirowanie>>>>oczywiscie po uprzednim namoczeniu prania>>>wyciek [pojawi się napewno

a tak może podasz nam typ czy to jest awtxxxx,awgxxx>>>czytać chyba umiesz :?:

• #5 29 Cze 2006 18:24
    Artpe
    Poziom 2  

AWT 4105
    Co do wycieku też o tym pomyślałem,że może powodować zwarcie, ale czemu w takim razie przez długi czas w gniazdku obok było ok? A może to banalna sprawa.. uszkodzony przewód i jak podcieka to zwiera?

• #6 29 Cze 2006 19:20
    112828
    Usunięty  
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo