Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Whirlpool AWM 248-800 - nie działa

10 Sep 2010 18:14 1821 2
  • Level 9  
    Witam !

Trzy dni temu w piwnicy gdzie miesci sie pralka i piec(stoją obok siebie) strzelił mi zawór od wody w piecu i podmyło mi całą piwnicę w tym (na szczeście delikatnie,bo tylko 1 cm lub 2cm) pralke która na szczeście była na wzniesieniu kilunastocentymetrowym. Objw jest taki ze gdy odczekalismy i powycieralismy cała piwnicy i odczekaliśmy z włączeniem prali dobe to po włączeniu do prądu i uruchomieniu czegokolwiek strzełay korki i było po zabawie.
    Wczoraj odiwedzil mnie jak sie okazało typowy pseudo specjalista ktory stwierdził ze zalany zostałsilnik i nic sie nie da zrobic a dodam ze ocenil o po odkreceniu gornej pokrywy i wwaleniu dwa razy owych korków:) nie wiem czy sie smiac czy plakac:(

Dzisiaj sam rano jak probowałem ją znowu włączyć i wkladałem delikatnie wytczkę do prądu to ślychać ,że już wtedy nawet jak pralką ma wylączone wszystkie funkcje a zostaje tylko podłączona do pradu robi sięjakieś zwarcie.Co prawda korki sie trzymają ale słyhać charakterystyzny dźwięk.

Czy jest ktoś kto móglby mi coś doradzic?

Czy to cos poważnego i przygotować sie na zakup nowej jak owy specjalista stwierdził czy moze da sie jeszcze ja zreanimowac?

Proszę o mozliwe duzo porad co z nia zrobi ,co to moze byc i zwczajnie co mam zrobic.

Dodam, ze zalezy mi na czasie bo w weeend musze albo kupic nowa albo postarac sie ja zreanimować lub chociaz wiedziec ze jest sens ,bo mam 11 miesieznego synka i nie bardzo moge sobie pozwolic na brak pralki:)

Pozdrawiam i prosze o pomoc!
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 38  
    Sprawdź blokadę drzwi oraz filtr PZ.
  • Level 18  
    odłącz przewody od pompy spustowej i sprawdż potem od grzałki itd. Odłącz po wyjęciu wtyczki z gniazda,po prostu próbuj