Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SiProg i 16f876A dziwny problem

28 Cze 2006 14:10 897 5
  • Poziom 22  
    Witam
    Posiadam SiProga i chciałbym nim zaprogramować układ 16F876A zrobiłem więc przystawke do niego i tu pojawił się dziwny problem mianowicie po zaprogramowaniu wyskakuje mi Write Failed, ok czyli że zapis nie powiódł się i teraz co jest najlepsze przy odczycie tego ukadu pokazuje mi że zapisane są 2 (dwa) pierwsze znaki z kodu nieważne jakie znaki tam wstawie są tylko zapisane te pierwsze programator jest ok bo programuje bez problemów pamięć 24c128 przystawkę tez sprawdzałem już kilka razy ze schematem i jest ok, aha to samo mam przy 3 sztukach jakie posiadam więc problem chyba nie tkwi w uszkodzonym układzie więc proszę o pomoc od razu dzieki.
    Pozdrawiam Patol
  • Poziom 13  
    Nie napisałeś jakiej wersji programu używasz (chyba Pony?). Spróbuj z tą 1.17h, albo chociarz inną niż ta dotychczasowa. Jak to nie pomoże to jeszcze może zmiana komputera. Powodzenia!
  • Poziom 22  
    Sorki że długo nie odpisywałem ale cienko u mnie ostatnio z siecią (tylko modem mi pozostał), używam Pony Proga 2.2 i też cienko u mnie z czasem ostatnio nic nie sprawdzałem ale jak spróbuje to dam znać dzięki za podpowiedzi
    Pozdrawiam Patol
  • Poziom 13  
    Miałem problem z zaprogramowaniem 16f84 w wersji softu 2000f, ale z 2000c poszło bez problemu. 2.2 to jest chyba wersja hardw...... . straszne słowo.
    Pozdrawiam!
  • Poziom 22  
    Obciążąnie komputera nic nie daje włączałem winampa jakiś film i nadal to samo jeszcze spróbuje załatwić jakis stary komputer wtedy zobacze
    Pozdrawiam.