Pozdrawiam wszystkich!!!
Mam lodówko-zamrażarkę Zanussi ZC2300/2T-jednoagregatowa.Problem polega na tym że zamrażalnik,który jest u góry jest w porządku,natomiast w głównej komorze mam temperaturę ...pokojową...
Jedyne co mogłem sprawdzić to termostat miernikiem-jest OK,sprężarka reaguje niby na termostat,ele ten chodzi jakby za cicho-no i oczywiście ta temperatura...SZROT???
Pozdrawiam...
Mam lodówko-zamrażarkę Zanussi ZC2300/2T-jednoagregatowa.Problem polega na tym że zamrażalnik,który jest u góry jest w porządku,natomiast w głównej komorze mam temperaturę ...pokojową...
Jedyne co mogłem sprawdzić to termostat miernikiem-jest OK,sprężarka reaguje niby na termostat,ele ten chodzi jakby za cicho-no i oczywiście ta temperatura...SZROT???
Pozdrawiam...
Moderowany przez skryn:Treść tematu zmieniłem.