ale co mam sprawdzic miernikiem? jaki jest symbol diody?czy na jaki prad jest? tylko ciekawe jak, bo chyba sie nie da.... a co do diod to na 100% jedna jest uwalona, na zrobiee tego mam czas od 17 do 6 rano, wiec nie wchodzi w gre rozkrecanie, sprawdzanie i dopiero szukanie w sklepach diod, bo wszystko jest juz pozamykane... jak ktos sie tym zajmuje, to chyba nie jest problemem powiedziec na jaki prad sa te diody, czy od czego pasuja... szczegolnie, ze przynajmnije u mnie w miescie "diod do skody" jest bardzo ciezko dostac. kolega powyzej napisal (dzieki mu za to), ze pasuja od poloneza, poszedlem do sklepu, kupilem i juz. chodzi mi teraz o wzbudzenie, bo tu alurat nie wiem, jaki prad ma byc, jak tyle bede wiedzial, to mysle, ze diode juz sobie jakas dobiore. rozumiem, ze miernikiem mozna sprawdzic diode, ale zeby jej parametry, szczegolnie spalonej.... nono ciekawe