Trafila do mnie cala seria zasilaczy. W wiekszosci byly typowe usterki przetwornicy od STANBY i spalone uklady TL494. Zostaly mi sie jednak jeszcze trzy sztuki... Wymieilem w nich elementy ktore zwykle sie pala pojawilo sie napiecie z przetwornicy STANDBY ale nie startuje glowna przetwornica. Czy ktos moze spotkal sie z takim czyms. Dodam ze wymienione sa: tranzystory mocy wulad tl494 tranzystory kluczujace trafo sterujace kondensatory w okolicy tl494 trafo sterujace ...
Prosze o jakies sugestie bo nie mam pojecie co dalej z tym.
Prosze o jakies sugestie bo nie mam pojecie co dalej z tym.