Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bas pod siedzenie. Z czego obudowa? Jakie głośniki?

09 Lip 2006 13:21 1600 5
  • Poziom 10  
    Witam.
    Chce wrzucic glosniki basowe 16 cm pod siedzenie.Wiadomo odudowa bedzie mala ok 20x20x10 cm.Mam dwa pytania z czego wykonac taka obudowe i jakie niedrogie glosniki do tego sie nadaja?Cudow sie nie spodziewam ale nie jestem melomanem.Chce troche poprawic jakosc dzwieku mam zamontowane w fabryczne miejsce glosniki dwodrozne 10 cm.
  • Poziom 21  
    witam

a co to jest za samochod ?? budowa czegoś takiego ma w ogole jakis sens ?? nie lepiej jakies elipsy w polke ??

pozdrawiam Jacek
  • Poziom 10  
    Suzuki swift sedan.Wolalbym z przodu nie z tylu w polke.Pojecia nie mam czy ma sens ale widzialem w necie glosniki pod siedzenie renowowanych firm tylko strasznie drogie sa.npTHB 200A blaupunkta czy srv 303 clariona tez maja mala obudowe.
  • Poziom 21  
    moim skromnym zdaniem i tak lepiej by bylo wrzuci jakies elipsy w poleczke a bas tez bedzie z przodu a nie tylko z tylu, a juz jak chcesz wiecej basu to polecam subwoofer + wzmacniacz i do bagaznika ten zestawik :)

pozdrawiam Jacek
  • Poziom 12  
    Mam swifta, tylko 3d. Jeśli już chcesz się bawić w obudowy jest tylko jedno dobre wyjście - zamontować panele drzwiowe, wsadzić w nie te 16stki i w miare pojawiania się funduszy wygłuszać drzwi. Najlepie kupić zestaw odseparowany 3 drożny. 16stki w drzwi, średnie w fabryczne miejsca, a tweetery w ten plastki w drzwiach który zaślepia lusterka. poszedłem na łatwizne i zrobiłem sub w bagażniku no i chyba ciut żałuje;)

Dodano po 1 [minuty]:

swift ma miejsca na 10cm głośniki z przodu, jak wrzucisz mocniejszy tył to scena będzie cię gonić a nie prowadzić do celu:(

Dodano po 49 [sekundy]:

16stki pod siedzeniami to raczej porażka;)
  • Poziom 10  
    No chetnie bym tak zrobil w drzwi.Tylko jakos nie znalaslem gotowych paneli,a niestety sam nie zrobie.Podziurawil bym te drzwi zeby byl na nich choc jeden prosty kawalek.A tu wszystko pozaokraglane.tam gdzie mozna by bylo dac glosniki jest jeszcze plastikowa kieszen.Widziasles gdzies takie panele?