mam cobre 19+ - nie ma nadawania i odbioru [mcz. pracuje] ,ale kanaly daja sie przelączac od 1-9 luty wszystkie sprawdzalem - czy to moze synteza ? jak tak to ile taki uklad kosztuje? - pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam