Mam stary komputer, ale coś w nim nie działa. Parametry:
Intel 486DX2
MoBo z chipsetem OPTi (3xISA32, 3xISA16, 1xISA8, Socket 3, 2xSIMM 72pin, 4xSIMM 30 pin, BIOS AMI)
karta graficzna Trident TVGA 9000i-3 ewentualnie druga - WDC WD90C30-LR
Kontroler IDE Goldstar IDE3PLUS (1xIDE, 1xFDC, 1xCOM9, 1xLPT, 1xJOY)
2 kości RAM (SIMM 72 pin po 4MB)
zasilacz I-STAR TC-2004 200W AT
Wszystko składam, włączam i nie działa. Wiatraczek na procku się kręci, lampki na płycie głównej się świecą, kontroler IDE działa (sprawdzony), RAM też działa, BIOS też dobry, bo jak nie włożę RAMu, to piszczy. Obrazu na monitorze nie ma. Pomocy
Intel 486DX2
MoBo z chipsetem OPTi (3xISA32, 3xISA16, 1xISA8, Socket 3, 2xSIMM 72pin, 4xSIMM 30 pin, BIOS AMI)
karta graficzna Trident TVGA 9000i-3 ewentualnie druga - WDC WD90C30-LR
Kontroler IDE Goldstar IDE3PLUS (1xIDE, 1xFDC, 1xCOM9, 1xLPT, 1xJOY)
2 kości RAM (SIMM 72 pin po 4MB)
zasilacz I-STAR TC-2004 200W AT
Wszystko składam, włączam i nie działa. Wiatraczek na procku się kręci, lampki na płycie głównej się świecą, kontroler IDE działa (sprawdzony), RAM też działa, BIOS też dobry, bo jak nie włożę RAMu, to piszczy. Obrazu na monitorze nie ma. Pomocy