Witam
Chodzi o prosty zegarek bez wodotrysków, zastosowac pcf z awaryjnym podtrzymaniem bateryjnym czy moze rtc w atmega przy uzyciu timera i kwarcu zegarkowego, ale boje sie ze jesli atmega sie przypadkowo zresetuje lub recznie to zegarek mi sie zresetuje, a zapisywanie co minute do eepromu to troche lipa....czy moze zmienne po resecie pozostane nie tkniete....?!?
dziekuje,pzdr.
Chodzi o prosty zegarek bez wodotrysków, zastosowac pcf z awaryjnym podtrzymaniem bateryjnym czy moze rtc w atmega przy uzyciu timera i kwarcu zegarkowego, ale boje sie ze jesli atmega sie przypadkowo zresetuje lub recznie to zegarek mi sie zresetuje, a zapisywanie co minute do eepromu to troche lipa....czy moze zmienne po resecie pozostane nie tkniete....?!?
dziekuje,pzdr.