ma ktoś może schemat takeigo cudeńka, które by zapalało diodke kiedy pojawia sie przester..
tylko nie takie coś, co zapala diode jak napięcei przekroczy daną wartość.. i to z progiem regulowanym potencjometrem, bo takie coś to mam i wogule nie radzę sobie z regulacją.. wiec.
potrzebuję coś.. co niema regulacji i wykrywa napięcie stałe..
przy okazji jakiś aktywny regulator wzmocnienia.. który by te przestey kompensował.. też by sie coś takiego przydało.. ma ktoś schemat do takiego cudeńka??
tylko nie takie coś, co zapala diode jak napięcei przekroczy daną wartość.. i to z progiem regulowanym potencjometrem, bo takie coś to mam i wogule nie radzę sobie z regulacją.. wiec.
potrzebuję coś.. co niema regulacji i wykrywa napięcie stałe..
przy okazji jakiś aktywny regulator wzmocnienia.. który by te przestey kompensował.. też by sie coś takiego przydało.. ma ktoś schemat do takiego cudeńka??