Sharp 70 GS 61 SC brak OSD na ekranie .Sprawdziłem wszystkie napięcia .Wyglądają że Ok. Obraz z TV na ekranie trochę przyciemny.Na wyjściu Euro obraz prawidłowy.Może juz ktoś to przerabiał.czekam na jakąś podpowiedz.Przy okazji czy ktoś ma nastawy serwisowe ?Bardzo byłbym wdzięczny.