Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xsara Pikasso 2000r nawiew, stacyjka

30 Lip 2006 11:24 4375 6
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam problem z cytrynką. Może ktoś spotkał sie z taką usterką w tym modelu. Podczas gdy dmuchawa chodziła przewody od stacyjki (wszystkie) grzały się , wytopiło plastik w kostce stacyjki. Założyłem nową, to samo (założe przekaznik myśle że pomoże). Teraz dmuchawa przestała działać , + do dmuchawy dochodzi , masy niema. W obudowie dmuchawy jest urządzenie które daje mase?(tak myśle). Sterowanie jest w kokpicie. Auto ma klime. Czy ktoś naprawiał już taką usterką? Jak tam wyciąga sią wentylator? Proszą o rady.
    Dziękuje.
  • Poziom 33  
    silnik wentylatora posiada wbudowany modul elektroniczny, calosc wyciaga sie po wyjeciu dolnej konsoli srodkowej dostep od strony kierowcy trzeba troche gimnastyki szczegolnie zeby ominac wal kierownicy co do kostki stacyjki to bardzo czesto zdycha w tym modelu i pierwszy objaw to brak nadmuchu
  • Poziom 10  
    Czy zastosowanie przekaznika zabezpieczy stacyjke? Nowa stacyjka jeszcze podaje zasilanie na obwód wiatraka . Oprócz stacyjki co jeszcze siada?
  • Poziom 33  
    przekaznik z pewnoscia odciazy styki kostki ale musisz zastosowac dobry i mocny wyrob co do uszkodzen to zdycha z reguly kostka ale czasem tez modul to citroen i jak zwykle jest to wielka niewiadoma co padnie ostatnio naprawialem urwana kierownice ktora zostala w rekach kierowcy po rozebraniu okazalo sie ze mocowanie to tandeta w serwisie gdzie kupowalem orginal stwierdzono ze czesto sie to zdarza gdy kierowca opiera sie o nia podczas wsiadania jakos w innych autach nie spotkalem sie z taka usterka
  • Poziom 10  
    Na czym polega sterowanie na konsoli. Jaki sygnał daje do tego modułu w dmuchawie może wiesz.
  • Poziom 33  
    niestety mam urlop a cala dokumentacja w warsztacie
  • Poziom 10  
    Nie wiem co zrobili w serwisie ale klijęnt zapłacił 1700. Temat zamknięty.