Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

szukam pompy prozniowej

23 Cze 2003 19:27 2091 10
  • Poziom 26  
    nie wiem czy w dobrym dziale umiescilem ten post jesli w zlym prosze o przeniesienie go

chodzi o to ze poszukuje jakiejs malej pompy prozniowej (ktora by ciagnela powietrze ) zalezy mi zeby to byla jakas dosc mala pompka agregat od lodowki jest ok tylko troche przyduzy ew moze ktos naprowadzil by mnie moze takie cos jest gdzies wykorzystywane??? w jakims urzadzieniu powszechnego uzytku ???
  • Poziom 15  
    Przerobiona pompka, którą dostałem z oponami od Oponeo.pl lub od zamka centralnego w samochodach - bez przeróbki
    A jakie podciśnienie potrzebujesz ??
  • Poziom 12  
    Można też zakupić wodną pompę próżniową... tania, cicha a jak ktoś ma w domu wodę na ryczałcie to i nawet ekonomiczna. Stosuje się takie w laboratoriach.
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Pompa próżniowa wykonana ze sprężaki
    jest stosunkowo tania i skuteczna (koledz stosują przy naprawach lodówek doskonale spełniaja swoje zadanie) fakt że ten gabaryt duży.Jeżeli chcesz mniejszą to sa w sprzedaży ale drogie.
  • Poziom 26  
    potrzebuje do powiedzmy -0.7atm a wiec typowe brzeczyki akwariowe odpadaja
  • Poziom 12  
    moze jednak przekonasz sie do sprezarki z lodowki moim zdaniem mozna ja rozciac (obudowe)i wyciagnac srodek tylko jak to ja niewiem ale poszukaj w ksiazkach A.sklodowego"Zrób to sam"widzialem tam cosik takiego moze akurat .Powodzenia!
  • Poziom 34  
    mam taką pompke z lodówki polar wymaga zamontowania dodatkowego wyłącznika żeby nie grzała sie jak wyciągnie wszystko a ciągnie -0,9 sprawdzone tylko pomiędzy trzeba założyć jakiś zbiorniczek wyrównawczy bo jak wciągnie jakieś syfy to sie spali !
  • Poziom 26  
    juz tez zrobilem z agregatu jak narazie smiga
  • Spec od akustyki
    Polecam od kompletu prozniowego Zeptera Vacsy malutka fajna tlyko nie wiem jakie podcisnienie mozna nia osiagnac :)
  • Poziom 11  
    W fabrycznych ssakach - urządzenie medyczne do odsysania /-0.95 atm/-
    stosuje się taką samą sprężarkę jak do pompowania kół.
    Ogólnie dostępna w hipremarketach za małe pieniądze. Zasilanie 12V DC a silnik od wycieraczki samochodowej.