Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ARG 918/G/WP Whirlpool przestała chłodzić?

harry202 02 Aug 2006 11:41 7998 5
    harry202
    Level 12  
    witam

mam taki problem a mianowice lodówka pod zabudowe zaczeła coraz słabiej chłodzic, zignorowałem to poniewaz zamrazalnik chłodził i myslałem ze przez te upały nie odczuwam niewielkiej róznicy temperatur, ale dzis rano jak wstałem buchneło mi ciepło po otwarciu lodówki,

światło sie swieci przewód od automatycznego rozmrazania jest drozny, w tej misce na agregacie gdzie spływa nadmiar wody jest taka klucha jak w sadzwce.

czy ktos by mógł poradzic co trzeba sprawdzic, poniewaz nie znam sie za bardzo na lodówkach a rodzice wyjechali na wczasy, a bez lodówki teraz:/
    zimne piwko:/ ajjjj

dzięki
    meb
    Level 13  
    Jeśli chodizi agregat to prawdopodobnie gdzieś jest nieszczelność i nastąpił wyciek freonu lub jest uszkodzona sprężarka,jeśli nie to uszkodzony termostat.Tak czy siak masz klopot.
    harry202
    Level 12  
    nie widac ze by cos wyciekło agregat wygl jak nówka

a termostat gdzie on jest jak go sprawdzic albo spiąc agregat zeby sprawdzic czy działa?
    User removed account
    User removed account  
    tolciuu
    Level 11  
    tez mam whirlpool'a do zabudowy tylko ARG 910/G/WP i też coś podobnego od jakiegoś czasu się dzieje.
    Zawsze ustawienie temp. w chłodziarce bylo na medium (srednie) a zamrazarce na minimalne i bylo ok od czasu ostatnich upalow chlodzila coraz slabiej teraz i w chlodziarce i zamrazarce mam ustwaione na max i jak narazie jest w porzadku z tempretatura ale w kuchni mam 22stopnie wiec nie goraco i martwi mnie ze lodowka chlodzi tak akurat na ustawieniu maxymalnym co moze byc z nią ??
    dodam że ma już 10 lat

Dodano po 1 [godziny] 49 [minuty]:

i chyba moja się wcale nie wylacza juz bardzo dlugo "chodzi" ciezko jest okreslic czy caly czas chlodzi bo jest bardzo cicha i trzeba by bylo przy niej caly czas siedziec
    chyba czeka mnie nastepny wydatek :/

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W ogóle, to jaka powinna byc temperatura w lodowce i czy moze tak skakac u mnie raz jest 3 a nieraz 6 stopni :/ i nadal chodzi bez zatrzymania nie wiem co zrobić, zeby mi nie wysiadla teraz?

Moderated By skryn:

Posty scaliłem.

harry202
    Level 12  
    dla wiadomosci wszystkich u mnie poszedł "spać" termostat

ufff:]