#1 2877981 03 Sie 2006 22:05 KrzysiekZ KrzysiekZ Poziom 14 Posty: 161 Ocena: 4 Autor tematu Post #1 2877981 03 Sie 2006 22:05 Poszukuję schematu zasilacza jak w tamacie regulacja w zakresie 10 do 15V i obciążenie prądowe do 7A jeśli ktoś posiada pilna sprawa.
#2 2959112 27 Sie 2006 17:06 PawełElektronik PawełElektronik Poziom 11 Posty: 42 Pomógł: 1 Ocena: 3 Pomocny post? (0) Post #2 2959112 27 Sie 2006 17:06 W załączniku jest schemat zasilacza 12V 8A Załączniki: Zasilacz stabilizowany 12V 8A.jpg (174.6 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
#3 2959725 27 Sie 2006 20:23 kozik666 kozik666 Poziom 19 Posty: 413 Pomógł: 7 Ocena: 36 Pomocny post? (0) Post #3 2959725 27 Sie 2006 20:23 co tak duzo punktów ;/ Promuję tematy: 04.09.2017 Prosty i tani wzmacniaczyk klasy D (YL2020) 15.12.2016 Interfejs MavroOBD wykonany na Arduino kompatybilny z interfejsem OBD
#4 2961085 28 Sie 2006 09:23 Bonkot Bonkot Poziom 39 Posty: 3084 Pomógł: 607 Ocena: 93 Pomocny post? (+1) Post #4 2961085 28 Sie 2006 09:23 Witam Na stronie „edw” jest zamieszczony schemat wraz z wzorem płytki zasilacz 10 -20V 10A. Zajrzyj tam: http://www.edw.com.pl/index.php?module=ContentExpress&file=index&func=display&ceid=63&meid=17 Pozdrawiam.