Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Astra G - Orginalny sterownik centralnego zamka, a autoalarm

09 Aug 2006 00:21 4299 4
 • Level 11  
  Witam kolegów.
  Kupiłem alarm i montuję go w Astrze G, która miała oryginalny sterownik centralnego zamka z domykaniem i z sygnalizacją kierunkowskazami. Szukam jakiegoś schematu z opisanymi przewodami tego oryginalnego sterownika. Czytałem też na tym forum, że jakaś firma daje do alarmu dyskietkę z opisem jak podłączyć do oryginalnego sterownika. Czy ma ktoś taką dyskietkę? To prosiłbym o zamieszczenie na forum. Głównie chodzi mi o to pod jakie przewody się podpiąć w tym oryginalnym sterowniku, żeby mieć sygnalizację kierunkowskazami oraz czy da radę zrobić odcięcie zapłonu w tej wiązce, bo nie bardzo chce mi się grzebać przy stacyjce. Boję się o poduszki.
  Proszę o pomoc.
 • Level 33  
  SEO Perfect.Do zakupu alarmu dostajesz dyskietkę z rozpiską.Montuje się łatwo a znajdziesz to an www.conda.pl
 • Level 11  
  Ale ja już mam kupiony alarm ale inny, a samej dyskietki kolega by nie miał?
 • Level 16  
  W Astrze 2 newralgicznym punktem jest zielona duża odsuwana kostka w podnózku,tam w zasadzie trzeba uważać bo jeżeli na załączonym zapłonie przy sprawdzaniu sygnałów ci się odsunie to gwarantowany błąd poduchy,poza tym bardziej na błąd poduchy narażone są modele z bocznymi
  airbagami-luzujące się kostki pod siedzeniami.

  Kierunki w wiązce progowej:
  czarny z białym i czarny z zielonym,wyłączniki drzwiowe cienki szary-wiązka w lewym boczku,zamek centralny:zamknij:czewrony z niebieskim,otwórz:czerwony z czarnym,plus po stacyjce gruby czarny-w wiązce stacyjki.
 • Level 11  
  Sorry, że tak późno odpowiadam, ale praca i praca. Dziękuję koledze MARKY266. Choć chodziło mi o jakiś schemat kabli od tej centralki. Ale jakoś sobie poradzę.