szanowni koledzy o pomoc w przestrojeniu tego ntelewizorka jest on przywieziony z niemiec i nie ma foni D/K.Po rozebraniu owego telewizorka okazało sie ze jest tu zamontowana starego typu glowica (bardzo duza) niestety nigdy takiej nie przestrajalem posiadam fonie mjm f84a tylko nie mam pojecia gdzie sie podpiac .Prosze o pomoc.