Witam od pewnego czasu zauwazyłem ze po dwoch restartach (badz właczeniu i wyłaczeniu) komputera monitor sam sie przestawia na odswiezanie 65Hz, za kazdym razem musze z powrotem to przestawiac na 85 co jest uciazliwe. W czym moze tkwic problem? (winXP juz reinstalowałem i formatował dysk)
Moj sprzet to :
AthlonXP Barton 2500+, 2x 256ddr 400 (goodram), Abit NF7, Radeon 9550, Chieftec (GPS-350EB-101A) 350W, 2 dyski WD Caviar 40Gb i 80Gb, Benq DW 1640.
Błąd ortograficzny w tytule poprawiłem
[jankolo]
Moj sprzet to :
AthlonXP Barton 2500+, 2x 256ddr 400 (goodram), Abit NF7, Radeon 9550, Chieftec (GPS-350EB-101A) 350W, 2 dyski WD Caviar 40Gb i 80Gb, Benq DW 1640.
Błąd ortograficzny w tytule poprawiłem
[jankolo]