Witam
Od jakiegos czasu na monitorze pokazywał sie czarny pas. Wymieniłem C348 pomogło.Teraz mam kłopot z ustawieniem kolorów a przy ustyawianiu kontrastu w otwartych oknach z lewej strony pojawiaja sie smugi .
Co to moze byc. Chciałbym zaznaczyc ze przy jednolitym ekranie widac pionowy lekki odcien szerekosci 6-7 cm po prawej stronie kineskopu . Natomiast przy samym właczonym monitorze, tablica z kolorami jest z prawej strony lekko urwana nie konczy sie linia pionowa ibrak fragmentu tej tablicy ..????
Od jakiegos czasu na monitorze pokazywał sie czarny pas. Wymieniłem C348 pomogło.Teraz mam kłopot z ustawieniem kolorów a przy ustyawianiu kontrastu w otwartych oknach z lewej strony pojawiaja sie smugi .
Co to moze byc. Chciałbym zaznaczyc ze przy jednolitym ekranie widac pionowy lekki odcien szerekosci 6-7 cm po prawej stronie kineskopu . Natomiast przy samym właczonym monitorze, tablica z kolorami jest z prawej strony lekko urwana nie konczy sie linia pionowa ibrak fragmentu tej tablicy ..????