Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

RENAULT MEGANE 1,6 16V kombi 2001 - problem z alarmem

JAREKNET 23 Aug 2006 15:46 3795 5
Optex
    JAREKNET
    Level 2  
    Witam wszystkich mam następujący problem. W mojej megance posiadam ALARM COBRA 8265, otóż ostatnio wsiadając do samochodu nie mogłem go uruchomić ( odcięcie pompy paliwowej) cały czas paliła mi się kontrolka od alarmu ( że jest aktywny ). Gość który zajmuje się alarmami twierdzi ze on jest rozkodowany nie wiem teraz co mam zrobić odwiedzić serwis czy może jest na to inna rada. POZDRAWIAM. JAREK:)

• Optex
    adam.p123
    Level 19  
    Alarm albo działa albo nie. Pzdrawiam
  • Optex
    JAREKNET
    Level 2  
    Alarm działa i jest cały czas uzbrojony nie da rady go wyłączyć
    skrzyypek
    Level 11  
    Mam podobny problem. Kupiłem megane 2001r podobno alarm działał do konca tylko przy zmianie akumulatora "rozbroił" sie i nie da załączyć. Podobno trzeba go zakodować przy użyciu kodu - niestety go nie mam. Czy jest szansa naprawy w przydomowym warsztacie
    JAREKNET
    Level 2  
    Na to jest rada

Spróbuj:
    -odłącz akumulator
    -podłącz akumulator teraz w 20 sekund musisz się wyrobić
    -Zapalić i następnie zgasić tablicę 3 razy w maksymalnym czasie 7 sekund
    - Zapalić tablicę i poczekać na 2 mignęcia LEDU
    - Zgasić tablicę
    seria 2 mignięć LEDU potwierdzi nastąpienie programowania
    Jeśli to nie zadziała należy powtórzyć całą procedurę ale z 3 lub 4 mignięciami

Dodano po 2 [minuty]:

Natomiast w moim przypadku nie posiadam żadnego kodu nawet nie wiem czy istnieje cos takiego czekam na rade
    matjas3000
    Level 11  
    Witam
    Mam podobny problem z tym autoalarmem... tyle ze u mnie po wcisnieciu przycisku dwa razy migaja kierunkowskazy i tyle. Po otwarciu drzwi lub innej probie pobudzenia autoalarmu nic sie nie dzieje... Gosc od ktorego kupilem tydzien temu auto powiedzial ze miesiac temu wymienial akumulator...