stanadartowy zestaw centralka 6 czujek i 2 manipulatory po zaprogramowaniu wejścia od 1 do 6 na czujki wejscie 7 w jednym z manipulatorów jako sabotaż, objaw jest taki że naciskając obojętnie który klawisz z cyfrą od 0 do 9 wyzwala się na około sekundę wejście 7 czyli sabotaż i uruchamia alarm dzieję sie tak na obu manipulatorach prawdę mówiąc pierwszy raz mi coś takiego się trafiło i nie wiem co jest grane