Witam
Mam problem z uruchomieniem 7 we w ca-6. Chciałem podłączyć obwód sabotażowy do we Z1 manipulatora chyba to jest 7we???.Centrala go nie widzi...Co mam zrobić?
Mam problem z uruchomieniem 7 we w ca-6. Chciałem podłączyć obwód sabotażowy do we Z1 manipulatora chyba to jest 7we???.Centrala go nie widzi...Co mam zrobić?