Cze. Czy ktoś może wie jak w tym magnetofonie ustawia się głowice? Mam go trochę dłużej jak 2 lata ledwo skończyła się gwarancja to zaczęły dziać się dziwne rzeczy: Np. jak się nagrywa to jeden kanał nagrywa się tak jak jest nastawiony poziom zapisu a drugi nieco głośniej dziwne nie może być zabrudzona głowica bo ja przed chwila czyściłem jak by była zabrudzona to by się nagrywało ciszej i gorszej jakości a do tego jak się Weźmie jakąś taśmę co była nagrana na samym początku i odtworzy na tej kieszeni co nagrywa to wszystko jest ok. jak się ja przełoży do drugiej to tonu niskie odtwarzają się dobrze a wysokie są raz głośniej raz ciszej jak by ktoś kręcił regulatorem barwy na zmacholu i do tego czasami mechanizm chyba się blokuje bo jest tak ze odtwarza kilka minut nagrania po czym zacina się i autorewers caly czas zmienia strony trzeba go zatrzymać i przewinąć kawałek a na kieszeni nagrywającej wszystko gra jak należy.