Ludki sprawa jest taka:
1. byłem w TELEptk TPssa ;] i powiedziano mi że jak sobie DSL aktywowałem za 1k zł to nadal nie moge prowadzić sieci wifi , chodzi mi o podział łącza POZA PODMIOTEM. w umowie nic nie znajduje.!
2. I TERAZ Q :
- proszę o wypowiedz kogoś kto tak robi
- i o jakieś porady może do wyboru ISP
1. byłem w TELEptk TPssa ;] i powiedziano mi że jak sobie DSL aktywowałem za 1k zł to nadal nie moge prowadzić sieci wifi , chodzi mi o podział łącza POZA PODMIOTEM. w umowie nic nie znajduje.!
2. I TERAZ Q :
- proszę o wypowiedz kogoś kto tak robi
- i o jakieś porady może do wyboru ISP