logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

DVD SEG 530 PL - jak ustawić synchronizację obrazu przez pilot?

15 Wrz 2006 23:52 1896 3
REKLAMA
  • #1 3024531
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #2 3069067
    pawelecc
    Poziom 15  
    Posty: 219
    Ocena: 13
    witam.być może problem jest po stronie odbiornika tv??w każdym bądź razie wybór w ustawieniu w DVD opcji RGB,video,s-vhs,itp. nie ma prawa wpływać na wyświetlane "logo".pozdrawiam.KRZYSZTOF
  • REKLAMA
  • #3 3070381
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #4 3104487
    pawelecc
    Poziom 15  
    Posty: 219
    Ocena: 13
    witam kolejny raz.wg mojej skromnej wiedzy -wszystko wskazuje na uszkodzenie toru wizji w dvd...,ale konkretnie nie wiem czego się uchwycić bez serwisówki.pozdrawiam
    P.S.
    chodzi mi o tor synchro
REKLAMA