Witam.
Odtwarzacz czyta plyty,obraz jest bez synchro. Logo DVD rowniez bez synchro. Sprzet podlaczony do TV po EURO. Przyciskajac na pilocie SCAN, wchodza paski lub obraz w calosci, tylko tak jakby bez synchro. Przelaczajac w pilocie Scan ,obraz zmienia sie, tj z paskow na inne kolorowe paski. Czytalem w postach,ze trzeba wybrac odpowiedni system. Moze ktos podpowie, co wprowadzic z pilota,n ie mialem jeszcze tego modelu na warsztacie.
Pozdr.
Odtwarzacz czyta plyty,obraz jest bez synchro. Logo DVD rowniez bez synchro. Sprzet podlaczony do TV po EURO. Przyciskajac na pilocie SCAN, wchodza paski lub obraz w calosci, tylko tak jakby bez synchro. Przelaczajac w pilocie Scan ,obraz zmienia sie, tj z paskow na inne kolorowe paski. Czytalem w postach,ze trzeba wybrac odpowiedni system. Moze ktos podpowie, co wprowadzic z pilota,n ie mialem jeszcze tego modelu na warsztacie.
Pozdr.