Mmam zamiar kupic sobie nowakarte graficzna i myslalem o Geforce FX..czy są to dobre karty i co i nich myslicie.Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamNimnuL napisał:zgadza sie ... Radeon 9100 ze 128b szyna pamięci jest znacznie wydajniejszy od GF FX 5200 i niewiele słabszy od GF FX 5600 .
MoLiK napisał:bo nei oplaca sie wyrzucac 1500 na porzadnego R9700 albo FX5800
spec napisał:MoLiK napisał:bo nei oplaca sie wyrzucac 1500 na porzadnego R9700 albo FX5800
kwestia sporna czy FX5800 to porzadna karta. Nvidia wypuscila ten chipset wlasciwie tylko po to zeby wypelnic luke w swojej ofercie dla obslugi DX9. Zrobili to kosztem innych parametrow karty, a przecietny uzytkownik wykozystuje obsluge sprzetowa D9 jak narazie w 5%?!... chyba nie wiecej. I po co to komu?
Cytat:
Radeon 9100 kosztuje okolo 350zł i jest grubo ponad 2x wydajniejszy od GF2GTS . . . tutaj nie ma porownania ... chlopie . . .
Cytat:
I niby dlaczego nie oplaca sie kupowac R9700 ? to jedna z najbardziej wydajnych kart . . .
Radeon 9500Pro kosztuje niecale 1000zl a jest wydajniejszy od GF4Ti4600 ktory jest drozszy