A co mamy przez to rozumieć, że nie umiesz go włączyć czy nie masz kodu. Na pierwsze pytanie odsyłam Cię do instrukcji obsługi która po polsku jest na Elektrodzie w odpiednim dziale a na drugie do pkt.1 Regulaminu forum i przepisów wykonawczych tutaj https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic100873.html
SławeK
Zarejestruj konto, Zaloguj się i bądź aktywny na forum, a wtedy reklamy nie będą się pojawiać. Otrzymaj punkty za rejestrację oraz odpowiedzi.