Witam!
Na sam początek to chciałem powiedzieć ze Wim 98se to jakaś pomyłka 8)
Podłączyłem kamerkę pod usb, zainstalowałem sterowniki i cały niezbędny soft, chcę ją włączyć a tu jakieś dziwne okno i oczywiście błąd.
Mam wybrać port USB, czy jakoś tak, teraz jestm na XP ale zaraz sie przełącze i sprawdze jak to było dokładnie.
No ale główne to chodzi o to ze nie chce działać.
Na sam początek to chciałem powiedzieć ze Wim 98se to jakaś pomyłka 8)
Podłączyłem kamerkę pod usb, zainstalowałem sterowniki i cały niezbędny soft, chcę ją włączyć a tu jakieś dziwne okno i oczywiście błąd.
Mam wybrać port USB, czy jakoś tak, teraz jestm na XP ale zaraz sie przełącze i sprawdze jak to było dokładnie.
No ale główne to chodzi o to ze nie chce działać.