Co można zrobić gdy jest zbyt mała wartość napięć?
Zaznaczam, iż niedawno kupiłem nowy zasilacz Fortron 400W.
Sprzęt, który posiadam to - P4 3,2, GF6600LE, 1 gb ddr. Czy istnieje możliwość podkręcenia pracy zasilacza?
Bo czasem zawiesza mi się komp i muszę restartować
Zaznaczam, iż niedawno kupiłem nowy zasilacz Fortron 400W.
Sprzęt, który posiadam to - P4 3,2, GF6600LE, 1 gb ddr. Czy istnieje możliwość podkręcenia pracy zasilacza?
Bo czasem zawiesza mi się komp i muszę restartować