Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm LEGEND 9218 small - WARIUJE

GregC208 06 Paź 2006 18:58 2138 5
  • #1 06 Paź 2006 18:58
    GregC208
    Poziom 2  

Mam taki problem - rozładował mi sie akumulator i musiałem przez zpięcie akumulatora z innym samochodem odpalic silnik - niby wszystko OK ale po tej operacji po przekręceniu stacyjki swiatła kierunkowskazów migają i przy wyłączeniu silnika i wyjęciu kluczyka ze stacujki ta sama sytuacja - dziwne ale alarm działa jak przedtem - testowałem i jest OK tylko to miganie mnie niepokoi. Jak ktos miał moze taką samą sytuacje to prosze o pomoc.

0 5
  • #2 06 Paź 2006 20:51
    Zmacio
    Specjalista - Alarmy Stacjonarne

To miganie przy zał. i wył. stacyjki oznacza, że wskoczyła f. zamka centralnego po stacyjce. Idzie to wyprogramować, tylko opisz pilota dokładniej (jaki przycisk-plastikowy, czy silikonowy?; kolor przycisku- zielony, czy niebieski?)

0
  • #3 07 Paź 2006 18:14
    GregC208
    Poziom 2  

Na początku dodam iż samochód nieposiada zamka centralnego, pilot natomiast - przycisk siliokonowy o kolorze zielonym.

0
  • #4 07 Paź 2006 20:30
    Zmacio
    Specjalista - Alarmy Stacjonarne

Dla tego nie wiedziałeś, że załączyła się f. z. c. po stacyjce. Musisz znaleźć przycisk serwisowy (taki pstryczek z czarnym łepkiem). Załącz alarm pilotem i go wyzwól. Kiedy wyje wciśnij i przez cały czas trzymaj przycisk serwisowy, a następnie załącz i wyłącz stacyjkę do pozycji zapłonowej 7 razy - alarm powinien się wyłączyć. Następnie ponownie zał. i wył. stacyjkę 7 razy - syrenka powinna odezwać się dzzzz. Kiedy się odezwie syrena po raz trzeci zał. i wył. stacyjkę 7 razy - syrena powinna piknąć 3 razy (oznacza to wyprogramowanie f. dodatkowych czyli np. z. c. po stacyjce) Przez całą operację trzymaj wciśnięty przycisk serwisowy.

0
  • #5 10 Paź 2006 22:08
    GregC208
    Poziom 2  

Serdeczne dzięki za odpowiedz na mojego posta - pomogło i jest jusz tak jak ma byc - jeszcze raz dzieki.

0
  • #6 11 Lis 2006 12:24
    siemalysy
    Poziom 11  

a może ktoś wie dlaczego cały czas wyję syrena w alarmie legend 9218. Tylko wycie jest znacznie cichsze niż zwykle. prosze o pomoc. Pozdrawiam

1