witam
poniewaz LB ma strasznie mały zasięg a mam taki router wifi z linksysa i chciałbym wyłaczyć wifi na LB i wykorzystać go jako tylko modem adsl, natomiast wifi uzyskał bym z tego routera.
nie umiem jednak ustawić routera - może mi ktoś pomóc z tymi ip,maskami itp itd - wogóle w ustawieniach.
gdy podłącze LB router i komputer to nie mam netu jedynie komónikacje pomiędzy routerem i komputerem - acha gg mi działa, ale nie mogę przeglądać stron.
dzieki za wszelkie wskazówki
pozdrawiam rafalm
poniewaz LB ma strasznie mały zasięg a mam taki router wifi z linksysa i chciałbym wyłaczyć wifi na LB i wykorzystać go jako tylko modem adsl, natomiast wifi uzyskał bym z tego routera.
nie umiem jednak ustawić routera - może mi ktoś pomóc z tymi ip,maskami itp itd - wogóle w ustawieniach.
gdy podłącze LB router i komputer to nie mam netu jedynie komónikacje pomiędzy routerem i komputerem - acha gg mi działa, ale nie mogę przeglądać stron.
dzieki za wszelkie wskazówki
pozdrawiam rafalm