Witam i proszę o pomoc
mam omegę A z '90 roku z silnikiem 2.0 OHC C20NE i mam problem ze wskażnikiem temperatury silnika na desce rozdzielczej.Po odpaleniu jest wszystko ok ale tylko przez jakiś czas,po przejechaniu kilku km wskażnik opada na zero.To samo występuje przy zimnym jak i gorącym silniku.Dodam iż wymieniałem czujnik temperatury i wskżnik na desce też i nic to nie dało.Proszę o jakieś podpowiedzi w czym może tkwić problem.Z góry dziękuję za pomoc.
mam omegę A z '90 roku z silnikiem 2.0 OHC C20NE i mam problem ze wskażnikiem temperatury silnika na desce rozdzielczej.Po odpaleniu jest wszystko ok ale tylko przez jakiś czas,po przejechaniu kilku km wskażnik opada na zero.To samo występuje przy zimnym jak i gorącym silniku.Dodam iż wymieniałem czujnik temperatury i wskżnik na desce też i nic to nie dało.Proszę o jakieś podpowiedzi w czym może tkwić problem.Z góry dziękuję za pomoc.