#1 3111988 13 Paź 2006 08:51 marving marving Poziom 15 Posty: 105 Pomógł: 9 Ocena: 28 Autor tematu Post #1 3111988 13 Paź 2006 08:51 Fiesta ma silnik 1.25 zetec, klimatyzację, czujnik temperatury ma dwa wyjścia, są dwa przekaźniki (2 biegi) . Potrzebuję zasadę działania i schemat.
#2 3112419 13 Paź 2006 12:04 hefid hefid Spoczywaj w Pokoju Posty: 15878 Pomógł: 546 Ocena: 6165 Pozytywne oceny Pomocny post? (+14) Post #2 3112419 13 Paź 2006 12:04 Przeniosłem z: Schematu/instrukcji...