Mam problem z niezałączającym się wentylatorem chłodnic w tym autku. Układ elektryczny wentylatora działa, bo można wymusić pierwszy i drugi bieg na przekaźnikach. Niestety autyomatycznie się nie załacza. Czujnik temperatury ma dwa wyjścia. Jaka jest istota i waruki załączania pierwszego i drugiego biegu? Może ktoś ma schemat? Jeszcze co ciekawe - jak zdejmę wtyczkę z czujnika temp. to załącza się po chwili najpierw pierwszy, potem drugi bieg i pracuje aż do ponownego założenia wtyczki. Czy to normalny objaw? Jakie sygnały podaje czujnik temperatury, bo zwieranie wtyków oraz zwieranie ich do masy nic nie daje, czy potrzebny jest sygnał o określonej rezystancji? Jak sprawdzić czujnik zatem? PROSZĘ O PORADY FACHOWCÓW.