Witam
Miałęm jakiegoś wirusa i przeskanowałem go najnowszym Avastem. Po skanowaniu Windows XP HE odpala sie i pokazuje sie okienko logowania. Klikam ok i pokazuje się tapeta ale explorer nawet nie stratuje tylko automatycznie jest wylogowanie i wraca do okienka logowania. W trybie awaryjnym jest to samo. Mam tylko jedną partycje i dlatego bronie się przed formatem bo utrace dane. Jak to naprawic?
Pozdrawiam
Miałęm jakiegoś wirusa i przeskanowałem go najnowszym Avastem. Po skanowaniu Windows XP HE odpala sie i pokazuje sie okienko logowania. Klikam ok i pokazuje się tapeta ale explorer nawet nie stratuje tylko automatycznie jest wylogowanie i wraca do okienka logowania. W trybie awaryjnym jest to samo. Mam tylko jedną partycje i dlatego bronie się przed formatem bo utrace dane. Jak to naprawic?
Pozdrawiam