Mam pytanko chciałbym postawić serwer www oraz FTP na DSL-ku 1000/256
Moje pytanie dotyczy uploadu 256 ?? czy nie będzie on zbyt maly jak na serwer WWW oraz FTP . przy jednoczesnym korzystaniu z netu przez kilku użytkowników również z tego łącza?? Czy stronki będą się w miare szybko otwierały oraz z FTP-ka będzie można co nieco pośćiągać w miare przyzwoitej prędkości ??
Za podpowiedzi dziękuję i pozdrawiam
Moje pytanie dotyczy uploadu 256 ?? czy nie będzie on zbyt maly jak na serwer WWW oraz FTP . przy jednoczesnym korzystaniu z netu przez kilku użytkowników również z tego łącza?? Czy stronki będą się w miare szybko otwierały oraz z FTP-ka będzie można co nieco pośćiągać w miare przyzwoitej prędkości ??
Za podpowiedzi dziękuję i pozdrawiam