logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

serwer FTP oraz WWW czy 256 kb/s to nie za mało ??

Talibanczyk 22 Paź 2006 00:14 1317 4
REKLAMA
  • #1 3140288
    Talibanczyk
    Warunkowo odblokowany
    Posty: 2547
    Pomógł: 115
    Ocena: 75
    Mam pytanko chciałbym postawić serwer www oraz FTP na DSL-ku 1000/256
    Moje pytanie dotyczy uploadu 256 ?? czy nie będzie on zbyt maly jak na serwer WWW oraz FTP . przy jednoczesnym korzystaniu z netu przez kilku użytkowników również z tego łącza?? Czy stronki będą się w miare szybko otwierały oraz z FTP-ka będzie można co nieco pośćiągać w miare przyzwoitej prędkości ??

    Za podpowiedzi dziękuję i pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 3140307
    slavo666
    Poziom 24  
    Posty: 729
    Pomógł: 37
    Ocena: 387
    Moim zdaniem to o wiele za mało nawet na kilku użytkowników. Oczywiście wszystko zależy od "wagi" przeglądanych stron, ale Ty chcesz jeszcze wysyłać przez FTP i udostępniać łącze - z tego nic nie będzie.
  • REKLAMA
  • #3 3140517
    Talibanczyk
    Warunkowo odblokowany
    Posty: 2547
    Pomógł: 115
    Ocena: 75
    no dobra ale tp.s.a udostepnia jeszcze uploada 500kb/s oraz 800 i to jest max .. wiec co ja mam zrobic ??
  • REKLAMA
  • #4 3140702
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 19691
    Pomógł: 2333
    Ocena: 845
    Sprawdź najpierw doświadczalnie czy łącze będzie wystarczające.

    Jeśli nie - to pozostają ci 2 wyjścia:
    - symetryczne łącze
    - hosting
  • #5 3154067
    aminko
    Poziom 11  
    Posty: 35
    Na polskie warynki naprawdę powiadam najlepszą opcją jest jakiś hosting. Ja wiem że to fajnie mieć właśnego ftp`a ale nie na DSL w tp ...... niestety ... jak ftp to tylko łącze symetryczne które o ile się nie myle w tp do polpaku kosztuje jakieś 1500zł/mc 1 mbit/s :)
REKLAMA