Witam.
Mam prosty woltomierz na ATmega8 i powstają problemy:
Mam zabezpieczenie odwrotnego podłączenia napięcia badanego na tranzystorze
IRF520 ale przecierz jak wpakuje mu te dajmy na to nawet 300V w dren to sie nie spali pomimo że napięcia nie będzie na żadnym innym pinie ,
przebije go czy nie? ile trzeba voltów aby go przebiło napięcie??
Czy dioda zenera 5V przy ADC umożliwi pomiar małych napięć jak 0.1V?
Jak mam w ogóle zrobić samo mierzenie? chodzi o części - rezystory kondensatory i dzielniki napięcia np . 1/10 i 1/100 aby pomiar był "nieskrzywiony"??
obecnie mam taki problem że badam wolty i zaniża o jakieś 0.2V -0.5V i więcej,
nieregularnie. bo gdyby było regularnie to bym to naprawił w programie.
teraz mam zwykły prosty drut prosto do ADC ,oraz program w Bascom
na standardowe wykorzystanie GetADC i podziałka oczywiście,aby pokazywał w Voltach .
Zasilanie całego układu jest na 5.1V
Mam prosty woltomierz na ATmega8 i powstają problemy:
Mam zabezpieczenie odwrotnego podłączenia napięcia badanego na tranzystorze
IRF520 ale przecierz jak wpakuje mu te dajmy na to nawet 300V w dren to sie nie spali pomimo że napięcia nie będzie na żadnym innym pinie ,
przebije go czy nie? ile trzeba voltów aby go przebiło napięcie??
Czy dioda zenera 5V przy ADC umożliwi pomiar małych napięć jak 0.1V?
Jak mam w ogóle zrobić samo mierzenie? chodzi o części - rezystory kondensatory i dzielniki napięcia np . 1/10 i 1/100 aby pomiar był "nieskrzywiony"??
obecnie mam taki problem że badam wolty i zaniża o jakieś 0.2V -0.5V i więcej,
nieregularnie. bo gdyby było regularnie to bym to naprawił w programie.
teraz mam zwykły prosty drut prosto do ADC ,oraz program w Bascom
na standardowe wykorzystanie GetADC i podziałka oczywiście,aby pokazywał w Voltach .
Zasilanie całego układu jest na 5.1V