Z góry, odrazu, Przepraszam Was za ton wypowiedzi ale...
Pewnikiem (...za górami i lasami...

) było tak:
Po wymianie bezpiecznika maszyna weszła we wsypywanie Developera do Im.Unitu (zwarcie na module). A ponieważ była tam butelka z TONERem to dowaliło ( przez parę minut ) do wyjałowionego developera pożądną porcję świeżego Tonera. Minęło w między czasie ok.6 minut i maszyna sprawdzając, na koniec ATDC, zapisała zbyt wysoki poziom Toneru w Starterze. Po przepaleniu nowego bezpiecznika

)) (przypadkiem się udało

))), zatrzymała się.
Przy próbie zrobienia kopii nadmiar TONER-u pewnie powoduje "tło", przy okazji pewnie dowlając więcej koksu, zgodnie z wpisem na PWB_A z ATDC-

)) przy inicj...
Jeżeli tak to:
- Wywal butelkę z tonerem (samą butelkę !)
- Zrób ok. 50 kopii całkowicie czarnych, tzw. APLI
- Jak pozbędziesz się tła a obraz bedzie OK to wejdź w kody (c00c01).
- ustaw ATDC ręcznie na ok "52", lub wejdż w F8 i wymieszaj (BEZ BUTELKI)
Czy tak....przypadkiem było Panie Kolego "_pawelek1_"
ehh...
Pozdrawiam